+371 26348464
|

PAR UZŅĒMUMU

Mums ir viss, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus! Pateicoties mūsu produkcijas augstajai kvalitātei un tās attīstībai visstingrākajiem kvalitātes standartiem, mēs pastāvīgi attīstāmies un iekarojam jaunus tirgus.

BELKOVIT  piedāvā vislabāko ražotāju produkciju, ar kuru strādājot mūsu partneri var sasniegt maksimālus panākumus. Mēs balstāmies uz savas bagātās pieredzes, taču vienlaikus sekojam aktuālajai situācijai un ejam vienā solī ar laiku, lai varētu Jums piedāvāt tikai mūsdienu prasībām atbilstīgas preces, kas izgatavotas, pielietojot jaunākās tehnoloģijas! Esiet kopā ar mums, un mēs kopīgi iekarosim augstākās virsotnes!

Kvalitatīvas barības piedevas ir būtisks faktors, kas nodrošina lopkopības uzņēmumu darba efektivitāti.

BELKOVIT plašā sortimentā piedāvā ekoloģiski tīras izejvielas bez piemaisījumiem. Saviem klientiem mēs garantējam augstas kvalitātes izejvielu un gatavās produkcijas piegādi, konkurētspējīgas cenas un elastīgu cenu politiku, kuras pamatā ir regulāra tirgus izpēte, operatīvas un drošas piegādes nepieciešamajos apjomos. Mēs piegādājam produkciju kombinētās lopbarības rūpnīcām, putnu fabrikām, cūkkopības kompleksiem, gaļas kombinātiem un fermām.

Lai sastādītu optimālu uzturu, dzīvnieku audzētājam ir jāzina, kādas vielas un kādā daudzumā ir nepieciešamas viņa aprūpējamajiem.

BELKOVIT piedāvā vislabāko gatavo barību, kas ļaus Jums nodrošināt veselīgu dzīvesveidu un pilnvērtīgu uzturu dažādu veidu un vecumu mājdzīvniekiem. Vadoties pēc savas bagātās pieredzes, mēs zinām, ka barošanas procesā dzīvniekiem ir jāsaņem visas veselīgai un vitālai dzīvei nepieciešamās uzturvielas: olbaltumvielas, tauki, ogļhidrāti, minerālvielas un, protams, vitamīni. Lai varētu to nodrošināt, mēs sadarbojamies tikai ar šīs jomas vadošajiem ražotājiem, kas nodrošina kvalitātes kontroli ikvienā ražošanas stadijā.

Ja Jums ir nepieciešama barība lauksaimniecības dzīvniekiem, vērsieties pie BELKOVIT. Mēs sadarbojamies ar dažādiem klientiem – sākot no privātām fermām, līdz pat lielām lopkopības holdinga sabiedrībām, vienlaikus saglabājot individuālu pieeju katram pircējam. Preču iegādei vairumā mēs piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu.

KĀPĒC IZVĒLAS TIEŠI MŪS

Serviss 24/7

BELKOVIT sniedz saviem klientiem atbalstu un konsultācijas saistībā ar produkciju 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

100% EKOLOĢISKAS izejvielas

Mēs nodrošinām savu tirdzniecībai paredzēto kravu un trešo personu tranzīta kravu saglabātību, kā arī gatavās produkcijas kvalitāti un drošumu ražošanas, uzglabāšanas un piegādes procesu ietvaros. 

KVALITĀTES SERTIFIKĀTI

Visas saņemtās izejvielas tiek pārbaudītas no kvalitātes rādītāju atbilstības un drošuma viedokļa.