+371 26348464
|

PAPILDU PAKALPOJUMI

Konsultācijas

BELKOVIT  nekad nepametīs savus klientus likteņa varā. Jebkurā Jums ērtā laikā mēs ieradīsimies objektā uz vietas un atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, kas saistīti ar mūsu produkcijas izmantošanas nosacījumiem. Mums ir svarīgi, lai mūsu produkcija ļautu klientiem gūt maksimālu labumu, un, lai to nodrošinātu ir jāpārzina visas ar tās lietošanu saistītās nianses. Mūsu speciālisti, kuriem ir daudzu gadu pieredze, vienmēr seko aktuālajai situācijai un piedāvās Jums vismūsdienīgākos un efektīvākos risinājumus.

Piegāde

Jūsu ērtībām mēs organizēsim pasūtīto preču nogādāšanu objektā. Mēs garantējam drošus pārvadājumus. Pirms preču iekraušanas visi transportlīdzekļi tiek pakļauti sagatavošanas procedūrai atbilstīgi konkrēto preču specifikai un ES normatīvo aktu prasībām. Tostarp mēs veicam katras automašīnas dezinfekciju. Mums ir viss nepieciešamais, lai Jūs varētu saņemt kravu savlaicīgi, neskartu un nebojātu!

KĀPĒC IZVĒLAS TIEŠI MŪS

Serviss 24/7

BELKOVIT sniedz saviem klientiem atbalstu un konsultācijas saistībā ar produkciju 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

100% EKOLOĢISKAS izejvielas

Mēs nodrošinām savu tirdzniecībai paredzēto kravu un trešo personu tranzīta kravu saglabātību, kā arī gatavās produkcijas kvalitāti un drošumu ražošanas, uzglabāšanas un piegādes procesu ietvaros. 

KVALITĀTES SERTIFIKĀTI

Visas saņemtās izejvielas tiek pārbaudītas no kvalitātes rādītāju atbilstības un drošuma viedokļa.